NAKA - inter s.r.o.

  • Jazyk:
  • Česky

Společnost NAKA - inter s.r.o. působí v úzce specializovaném oboru výroby a distribuce forem na beton a jiné nerostné materiály na našem trhu již od roku 1996.

Po celou tuto dobu se společnost snaží poskytovat co nejširší nabídku sériově vyráběných forem a zároveň nabízet maximální možný rozsah služeb v oblasti výroby forem na zakázku podle přání a potřeb Vás, našich zákazníků. Dlouholeté a bohaté zkušenosti v oboru jsou zárukou kvalifikovaného a kvalitního řešení Vašich požadavků. Samozřejmostí je u nás maximální snaha vyjít vždy vstříc všem Vašim potřebám.

Naši nabídku forem lze rozdělit do dvou hlavních oblastí


1. Sériové formy


Velkosériové formy
jsou formy vyráběné ve velkých počtech kusů. (Pozn.: U nás jsou k zakoupení samozřejmě v libovolném počtu kusů.) Formy jsou vyrobeny z polypropylenu metodou vstřikolisování na vstřikovacích lisech. (V této kategorii můžeme vyrobit i formy na zakázku, nevýhodou je však vysoká cena přípravy, tj. výroby „kopyta“ do vstřikolisu. Výhodou je naopak příznivá nízká cena konečného výrobku - formy.)
Malosériové formy
jsou formy, které vyrábíme pomocí vlastních modelů nebo přípravků z různých materiálů (např. laminátu, polyuretanu, vakuově tvářeného termoplastu) v jednotlivých kusech nebo malých sériích. Formy jsou součástí naší běžné nabídky, kterou se snažíme postupně rozšiřovat o nové druhy a tvary.

Formy si můžete koupit v našem e-shopu.

2. Zakázková výroba forem

Zakázkově vyráběné formy jsou formy vyráběné přesně podle přání a potřeb zákazníka. Nejčastěji používanými materiály k výrobě forem jsou laminát, polyuretan, silikonkaučuk a ABS. Výhodou zakázkové výroby jsou prakticky neomezené tvarové a konstrukční možnosti forem.

Můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit. Vždy se ve spolupráci s Vámi pokusíme najít, a my věříme, že také vždy najdeme, nejvýhodnější možné řešení Vašich požadavků.

 

Společnost NAKA - inter s. r. o. se již sedm let zabývá též výrobou a distribucí Neviditelných obrubníků.

 

 

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na případnou spolupráci.

Dalibor Mach

jednatel společnosti NAKA - inter s.r.o.

 

 

Kontaktní informace

 

NAKA - inter s.r.o.


Místecká 97 , 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

IČO: 65141881      DIČ: CZ65141881


Telefon: + 420 556 836 970
Fax:      + 420 556 836 970
Mobil:    + 420 777 119 666
               + 420 774 119 666

E-mail: naka@naka.cz
WWW: http://www.naka.cz


HomeHome

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Všechny slevy